background

SINUMERIK CUP 2020

Jak nejlépe připravit studenty středních odborných škol na budoucí zaměstnání? Klíčem je úzká spolupráce s firemní praxí. Každý rok vyhlašuje společnost Siemens studentskou soutěž SINUMERIK CUP a podporuje tak vzdělávání na technických školách.

Rozvíjíme talent mladých strojařů

Vážení soutěžící a pedagogové,

v rámci preventivních opatření proti šíření koronaviru COVID-19 a vzhledem k opatřením Vlády ČR bude letošní ročník soutěže pokračovat v online podobě. Školám nabízíme možnost vypracování zadání online s podporou z naší strany.

Pro více informací nebo v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na ivana.zahradnikova@siemens.com.

Váš tým Siemens, Digital Industries

www.siemens.cz/di

 

SINUMERIK CUP je soutěž pro mladé technology a programátory. Cílem soutěže je motivovat studenty středních škol k týmové práci, ke schopnosti přijmout osobní zodpovědnost a pomoci jim tak připravit se na budoucí povolání. Studenti se mohou těšit nejen na nové zkušenosti, ale i na atraktivní ceny. Vítězný tým se navíc stane hrdým držitelem prestižního putovního poháru SINUMERIK CUP.

 

Soutěžní zadání

Úkolem studentů v letošním ročníku soutěže je navrhnout technologický postup a v řídicím systému SINUMERIK vytvořit program na výrobu kešky (schránky používané při geocachingu).

Zde si můžete stáhnout letošní zadání. Hodně štěstí!


Podmínky soutěže:

  • 2–4členný tým složený ze studentů SŠ nebo SOŠ
  • Maximálně 2 týmy reprezentující jednu školu
  • Registrace do 30. dubna 2020 na stránkách siemens.cz/sinumerikcup
  • Odevzdání vypracovaného zadání do 30. září 2020

Registrujte se do soutěže

Na jednu platnou e-mailovou adresu lze registrovat pouze jeden tým.
Pokud chcete být i do budoucna informováni o novinkách a akcích divize Digital Factory & Process Industries and Drives, prosíme o zaškrtnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů.
*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.