background

Firemní benefity

Společnost Siemens Mobility nabízí svým zaměstnancům množství zajímavých benefitů v rámci flexibilního systému, jímž vychází vstříc potřebám každého. Znamená to, že si každý z nás může namíchat svůj vlastní koktejl benefitů, jak uzná za vhodné.

Benefity si vybíráte sami

Flexibilní benefitový systém dělí zaměstnanecké benefity na fixní, které jsou pro všechny zaměstnance stejné, a flexibilní, které si může každý individuálně zvolit.

Každý zaměstnanec společnosti Siemens Mobility má k dispozici stanovený rozpočet, který může využít na flexibilní benefity. Přidělený rozpočet může v průběhu obchodního roku využít na to, co zrovna potřebuje nejvíc. Zaměstnanci si sami určují, jaká kombinace benefitů a v jakém poměru je právě pro ně to nejlepší a zároveň se mohou těšit z fixních benefitů, které jsou pro všechny stejné.

HOLIDAYS

25 dnů dovolené                     

Uvědomujeme si, že odpočinek je velmi důležitý. Všichni naši zaměstnanci mají automaticky ke čtyřem týdnům stanoveným zákonem ještě pátý týden dovolené navíc.

FLEXIBLE WORKING HOURS

Flexibilní pracovní doba

Jádrem pracovní doby je čas mezi 10. a 14. hodinou. Zbývající část pracovního dne si můžete odpracovat tak, jak vám umožňuje povaha vaší práce, případně domluva s nadřízeným.

HOME OFFICE

Home office                     

Chápeme, že si každý občas potřebuje něco zařídit, případně chce ušetřit drahocenný čas, který by jinak strávil na cestách. Po dohodě s nadřízeným, pokud to charakter Vaší práce umožňuje,  máte možnost pracovat z domova až 10 dnů v měsíci. 

 

KINDERGARTEN

Firemní školka                     

V Praze a v Ostravě máme pro zaměstnance společnosti Siemens Mobility k dispozici firemní školku s rozšířeným výukovým programem, delší pracovní dobou a podpořenou příspěvkem od zaměstnavatele.

Příspěvek na stravování

Každý zaměstnanec společnosti Siemens má nárok na příspěvek na stravování. Výše e-stravenek je 90 Kč/den.

Multisport karta                     

Podporujeme sportovní aktivity našich zaměstnanců. Sport je dobrý nejen pro tělesné, ale i pro duševní zdraví. Máte možnost si pořídit kartu Multisport, která platí na více než 25 000 místech v ČR, za zvýhodněnou cenu. 

Ergonomické pracoviště

V práci trávíme velkou část dne, proto se snažíme předcházet zdravotním potížím našich zaměstnanců, které mohou být se sedavým způsobem zaměstnání spojeny. Zároveň chceme poskytnout co největší pracovní pohodlí, ať nám jde práce od ruky.

Chill out zóna                     

Občas se každý z nás potřebuje odreagovat. K tomu slouží stolní fotbálky, ribstole, herní a relaxační zóny, které jsou rozmístěny po jednotlivých lokalitách a stále rozšiřujeme. 

Káva a čaj                               

Staráme se o pitný režim na pracovišti. Všem zaměstnancům jsou k dispozici fontánky s pitnou vodou, různé druhy čajů a především kávovary na mletou kávu, které vám umožní si ranní šálek vždy vychutnat.  

Mobilní tarif pro soukromé účely

Zaměstnanci, kterým byl přidělen služební telefon, mají možnost ho využívat i k soukromým účelům za poplatek pár desítek korun měsíčně. Takto levný tarif nikde neseženete. Zvýhodněný tarif vám zařídíme i pro soukromé účely nebo členy rodiny. 

Jazyková výuka                     

Jazykové vzdělání v pracovní době a na náklady zaměstnavatele, pokud to obsah a povaha práce vyžaduje. Sprechen Sie Deutsch? Do you speak English? 

 

Osobní rozvoj                     

Téměř každý u nás najde svojí cestu kariérního rozvoje, ať už po odborné nebo manažerské cestě.

Sleva na produkty                     

Pro zaměstnance připravujeme takzvané zvýhodněné nabídky, ve kterých najdete například domácí spotřebiče a elektroniku, automobil ŠKODA, slevy na bankovní produkty a další. 

Akcie                                   

Společnost Siemens Mobility vám umožňuje převést libovolnou částku z celkového rozpočtu na benefity do akciového programu. Tuto částku poté obdržíte jako příspěvek ke mzdě po zdanění.

Sportovní a kulturní akce

Během roku pořádáme různé akce pro zaměstnance. Můžete se těšit na teambuildingy, rodinný den, mikulášskou besídku pro děti a od loňského roku slavíme i Mezinárodní den mužů!

Benefity, které čerpáte a mixujete dle chuti

Vlastní budget ve výši nejméně 24 000 Kč ročně dostane každý zaměstnanec. Tuto částku můžete využít na skutečně širokou nabídku benefitů, kterou pravidelně rozšiřujeme.

Dny volna navíc

Váš rozpočet lze využít i k pořízení až 8 dnů placeného volna navíc v systému Benefit Plus. Takto můžete čerpat až 33 dní volna za obchodní rok.

Zdraví

Zdraví máme jen jedno, a proto je třeba o něj pečovat. Už nemusíte řešit platby za lázně, lékárny, očkování, optika či stomatologii. Vše je možné pokrýt z budgetu v cafeterii. 

Sport

Zajdete rádi po práci na squash nebo na lekci jógy? Nebo naopak preferujete adrenalinové seskoky a lyžování? I to najdete v naší nabídce.

Cestování

Pro milovníky cestování nabízíme možnost vyčerpat až 20.000 Kč ročně na platbu hotelů a penzionů, chat a kempů, lázní, zájezdů či dětských táborů. Cestování zdar!

Kultura                                                       

Chodíte ve volném čase rádi do kina, na koncerty nebo do divadla? Milujete historii a poznávání našich hradů a zámků? To vše a mnohem více můžete hradit z prostředků v cafeterii.

Penzijní a životní připojištění

Je možné čerpat pravidelné příspěvky zaměstnavatele na penzijní či životní pojištění. Pokud využíváte tento benefit, máte možnost vedle pravidelných příspěvků využít i mimořádné jednorázové platby.

Vzdělávání                                   

Rádi se učíte novým věcem a osobní rozvoj je pro vás důležitý? Využijte širokou nabídku různých kurzů od jazykových, kreativních, autoškoly apod.  

Bonus za doporučení nového zaměstnance

Je skvělé, když jsou vaši kolegové zároveň vašimi přáteli. V rámci referral programu máte možnost udělat ze svých přátel i nové kolegy. Představte si, že se v práci potkáváte třeba s kamarádem z dětství a ještě získáte finanční odměnu. To vám umožní právě referral program.  

Jak to u nás vypadá?

Je důležité, jak se cítíte v prostorách, ve kterých trávíte téměř každý den. U nás najdete fotbálek, moderně vybavené kuchyňky, klidové a relaxační zóny a mnoho dalšího.