Celofiremní | 28. 06. 2017

Zaměstnanci Siemens ve Frenštátě vařili charitativní guláše

Zaměstnanci výrobního závodu Siemens Elektromotory Frenštát vařili letos už po sedmé guláše pro charitativní účely. Letošní výtěžek z prodeje ve výši 13 033 Kč obdržela Charita Frenštát.


Už po sedmé vařili zaměstnanci frenštátského závodu na výrobu elektromotorů Siemens charitativní guláše, kterými každoročně přispívají vybraným místním neziskovým organizacím. Letošní ročník se konal v sobotu 24. června v prostorách restaurace Valašská rychta. Vaření gulášů doprovázela cimbálová muzika Poštár a pro děti byl připraven atraktivní dětský program i oblíbená výtvarná dílna. Pět zaměstnaneckých týmů vařilo guláše, jeden tým připravil pro návštěvníky sladké koláče a zákusky. Necelé dvě hodiny po otevření prodeje hotových kulinářských výrobků bylo vše vyprodáno. „Letos jsme na guláších vybrali dvojnásobnou částku oproti loňsku. Celkem 13 033 Kč letos obdrží Charita Frenštát, která z něj bude financovat část nákupu nových jídlonosičů pro své klienty," uvedl ředitel závodu Siemens ve Frenštátě Roman Valný.  

 

Touto aktivitou přispívá výrobní závod Siemens Elektromotory Frenštát charitativním organizacím nad rámec dlouhodobého CSR programu Siemens Fond pomoci. Do něj se mohou o příspěvek hlásit neziskové organizace se svými projekty. Návod k podání žádostí a pravidla Siemens Fondu pomoci jsou uvedeny na www.siemens.cz/fondpomoci. Letos se v každém ze dvou kol rozdělí částka 100 tisíc korun.

 

Foto

Kontakt

Siemens, s.r.o., Corporate Communications
Kateřina Pištorová, telefon: +420 603 19 66 85
E-mail: katerina.pistorova@siemens.com

 

Připojte se k nám na Facebooku (www.facebook.com/SiemensCZ nebo na Twitteru (@SiemensCzech, @chytramesta). Více informací o výzkumu a vývoji naleznete na http://www.siemens.cz/press/inovace-a-zajimavosti

Další tiskové zprávy